Trwa ładowanie proszę czekać ...

Jak gwiazdy dbają o nienaganny wygląd?

5 kwietnia 2017

Niemal każda kobieta, przeglądając kolorowe magazyny oraz portale internetowe, z podziwem patrzy na gwiazdy filmu i muzyki, dla których czas się zatrzymał. Nienaganna figura i gładka skóra to jednak nie tylko zasługa genów, ale także lekarzy medycyny estetycznej. Profesjonalne gabinety oferują szeroką gamę zabiegów, dzięki którym można ujędrnić skórę, spłycić zmarszczki i wymodelować sylwetkę. Część z nich jest nie tylko bezbolesna, ale daje niemal natychmiastowe efekty. Coraz częściej są łatwo dostępne nie tylko dla najbardziej zamożnych kobiet.

Odmładzanie
Zlikwidowanie zmarszczek pozwala od razu poczuć się młodziej. Aby to osiągnąć, często wykorzystuje się botoks. Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu i już po 15 minutach można zauważyć poprawę jędrności i spłycenie zmarszczek. Z efektów można cieszyć się przez 3-6 miesięcy, regularnie powtarzane zabiegi pozwalają wydłużyć ten czas.
Innym sposobem na odmłodzenie skóry twarzy jest zabieg wykonany laserem X-Lase. W jego efekcie pobudzone zostają głębsze warstwy skóry, a synteza włókien kolagenowych sprawia, że zmarszczki ulegają spłyceniu. Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się 4-6 zabiegów powtarzanych co 4-6 tygodni.

Likwidacja przebarwień
Nieestetyczne plamki powodują dyskomfort i mogą być trudne do zatuszowania nawet pomimo starannego makijażu. Mogą mieć podłoże genetyczne, ale także wynikać z przewlekłych stanów zapalnych. Problemu można pozbyć się dzięki laserowi. Jego światło jest wychwytywane przez znajdującą się w skórze melaninę, a to prowadzi do likwidacji przebarwień.

Sprawdź koniecznie:

liporedium

Odchudzanie i ujędrnianie
Aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę, najlepiej połączyć dietę, aktywność fizyczną oraz zabiegi kosmetyczne. Szczególnie interesującą propozycją dla pań oczekujących szybkiego efektu jest odchudzenie zimnem, czyli kriolipoliza. Tłuszcz w komórkach ulega zamrożeniu a następnie rozpadowi i usunięciu. W ten sposób podczas zabiegu można stracić od 25 do 45% warstwy tłuszczu, co realnie przekłada się na wygląd sylwetki.
Częścią ciała, która zwykle wymaga ujędrnienia są pośladki, a zabiegi modelujące chętnie wybierają także gwiazdy. Poprawę jędrności i elastyczności skóry można uzyskać dzięki podgrzaniu jej falą radiową. Zabieg wykonuje się przy użyciu sprzętu CoaxMed, który dzięki systemowi chłodzenia gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort.